Akşemseddin Anma Günü Etkinlikleri sona erdi - 25/05/2014

13 Mayıs Salı günü Manisa ili soma ilçesinde meydana gelen maden kazası sonrasında protokole dahil tüm programın iptal edildiği ve yalnızca cami hatim-dua programı ve geleneksel pilav ikramının yapıldığı 27. Akşemseddin Hazretlerini Anma Günü etkinlikleri, Gazi Süleyman Paşa Camiinde düzenlenen hatim ve dua programı ve İlçe Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin ve Belediye Başkanımız Kemal Kazan’ın da katıldığı dua merasimi sonrası geleneksel pilav ikramı ile başladı.


*Ardından 27.Akşemseddin Hazretlerini Anma Günü Etkinliklerine katılmak üzere ilçemize gelen Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Ak Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer ve beraberindekileri Başkanımız Kemal Kazan, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Elaydın ve partililer karşıladı. 


*İlk olarak pilav ikramının yapıldığı çadırı ziyaret eden Ali Ercoşkun ve beraberindekiler sonrasında Belediye Salonunda düzenlenen yemek programına katıldılar. Sonrasında Akşemseddin Hz. türbesini ziyaret eden Ali Ercoşkun ve beraberindekiler, Gazi Süleyman Paşa Bulvarı üzerinde kurulan Kültür Sokağını gezdiler. Bir süre halk ile sohbet eden Ali Ercoşkun ve beraberindekiler ardından ilçemizden ayrıldıla

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sitede kullanılan tüm içerik Akşemseddin Hazretleri Vakfı'na aittir. İzinsiz kopyalanamaz.